Ansatte

Flisa

Lise Charlotte Haugeby

Stilling: Assistent

Linn-Marie Kildal

Stilling: Pedagogisk leder

Sarah-Christin Kindblad

Stilling: Førskolelærer

Jenny Vaglen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Høvelen

Oda Glomsrød Fladeby

Stilling: Barnehagelærer

Silje Kathinka Erichsen

Stilling: Barnehagelærer

Silje Helèn Denis

Stilling: Pedagogisk leder

Lene Hellesnes-Berger

Stilling: Assistent

Nesrin Issa

Stilling: Assistent

Saga

Lene Emanuelsen

Stilling: Pedagogisk leder
404 74 592
lene@tdmbarnehager.no

Linn Merethe Sandtorp

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Andrea Gonzalez Wiesenack

Stilling: Barnehagelærer

Anette Strøm

Stilling: Fagarbeider

Smia

Hilde Hofgaard

Stilling: Assistent

Karine Thomassen

Stilling: Pedagogisk leder
419 29 771
karine@tdmbarnehager.no

Pedagogisk leder på Smia

Camilla Laurizen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Anne-Marthe Jensen

Stilling: Barnehagelærer
Anne-Marthe@tdmbarnehager.no

Tømmerstokken

Camilla Kvame Itland

Stilling: Assistent

Anne-Beathe Solberg-Skogh

Stilling: Pedagogisk leder
458 46 231
Anne-Beathe@tdmbarnehager.no

Hanne Jørgensen

Stilling: Førskolelærer

Heidi Prang Nordahl

Stilling: Fagarbeider

Andre ansatte

Tomas Andresen

Stilling: Daglig leder
922 55 313
tomas@tdmbarnehager.no

Tormod Diskerud Meyer

Stilling: Eier
90857172
tormod@tdmbarnehager.no