Ansatte

Flisa

Lise Charlotte Haugeby

Stilling: Assistent

Cathrine Andersen

Stilling: Assistent

Linn-Marie Kildal

Stilling: Pedagogisk leder

Sarah-Christin Kindblad

Stilling: Førskolelærer
415 00 819
sarah-christin.kindblad@hotmail.com

Jenny Vaglen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Tobias Kleve Johansen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Emily Jane Jakobsen

Stilling: Vikar

Høvelen

Cathrine Andersen

Stilling: Assistent

Nesrin Issa

Stilling: Assistent

Silje Kathinka Erichsen

Stilling: Pedagogisk leder
452 20 763
silje@tdmbarnehager.no

Tobias Kleve Johansen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Silje Hauge

Stilling: Førskolelærer
906 52 521
siljehauge96@gmail.com

Lene Hellesnes- Berger

Stilling: Assistent

Henriette Ohlgren

Stilling: Assistent

Saga

Nina Amundal

Stilling: Annet
913 41 835
n_amundal@hotmail.com

Cathrine Andersen

Stilling: Assistent

Lene Emanuelsen

Stilling: Pedagogisk leder
404 74 592
lene@tdmbarnehager.no

Linn Merethe Sandtorp

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Tobias Kleve Johansen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Andrea Gonzalez Wiesenack

Stilling: Barnehagelærer

Anette Strøm

Stilling: Fagarbeider

Faiso Jaylani Mohamed

Stilling: Lærling

Smia

Cathrine Andersen

Stilling: Assistent

Hilde Hofgaard

Stilling: Assistent

Karine Thomassen

Stilling: Pedagogisk leder
419 29 771
karine@tdmbarnehager.no

Pedagogisk leder på Smia

Camilla Laurizen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Tobias Kleve Johansen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Vanessa Wegne Henriksen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Anne-Tone Berg Hansen

Stilling: Barnehagelærer

Anne-Marthe Jensen

Stilling: Barnehagelærer
986 19 568
annemarthe89@hotmail.com

Tømmerstokken

Nina Amundal

Stilling: Annet
913 41 835
n_amundal@hotmail.com

Camilla Kvame Itland

Stilling: Assistent

Cathrine Andersen

Stilling: Assistent

Anne-Beathe Solberg-Skogh

Stilling: Pedagogisk leder
458 46 231
Anne-Beathe@tdmbarnehager.no

Hanne Jørgensen

Stilling: Førskolelærer

Tobias Kleve Johansen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Tobias Kleve Johansen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Heidi Prang Nordahl

Stilling: Fagarbeider

Andre ansatte

Tomas Andresen

Stilling: Daglig leder
922 55 313
tomas@tdmbarnehager.no

Tormod Diskerud Meyer

Stilling: Eier
90857172
tormod@tdmbarnehager.no